“Türkiye’nin en iyi online psikolojik danışmanlık platformu kurucusu” olarak 20 Nisan 2022 tarihinde başlayan yol hikayemizde aylarca emek verdiğimiz ve ilmek ilmek işlediğimiz projemizin 4 ayını geride bıraktık. Çıktığımız bu yolda bugün kendi görüntülü sistemine sahip bir platformla beraber 150 uzmanımız ile ülkemizde ruh sağlığı hizmeti almak isteyenler danışanlar adına kolay ulaşılabilir olması, 150 uzmanımızın istihdam sağlayabilmesi ve psikoloji sektörünün daha da gelişimi için çok çalışmayı misyon edindik. Her daim girişimcilik ruhu ile sürdürülebilir büyüme kaydettik.

Uzmanlarımız, iş ortaklarımız ve yetiştiricilerimizle birlikte hepimiz, “biz” anlayışıyla hedeflere odaklanan TERAPİTOPYA ailesinin bireyleriyiz. Bu nedenle, ülkemizin her bir köşesinde desteğe ihtiyacı olan her danışana hizmet verecek olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Biz, yıllarca kendi faaliyet alanımızda sektörün öncü platformu olacak olmanın verdiği sorumlulukla; yalnızca psikolojik danışmanlık alanında değer üretmekle yetinmeyip, Türkiye’nin geleceğine ve toplumsal gelişimine destek olmak hedefiyle eğitim alanında da yatırımlar yapmış bir aileyiz. Yaptığımız platform çatısı altında alanında gelişmek isteyen öğrencilerimize de eğitim olanağı sağlama ayrıcalığına sahibiz.

Bu başarı hepimizin. Büyük bir aile olmanın verdiği sorumluluğu her zaman kalbimizde taşıyacağımızdan; sevgi, saygı, dürüstlük ve hoşgörü değerlerimizle önümüzdeki nice yıllar boyunca yeni başarılara ve güzelliklere, yine birlikte koşacağımızdan eminim.

Tüm konularda uzmanız

Terapitopya alanında uzman ekibiyle danışanlarına; kendilerini rahat ve güvende hissettikleri, yargılanmadıkları ve en önemlisi anlaşılabildikleri bir ortam sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kişilerin kendi iç dünyalarında yaşadıkları problemleri, çaresizlikleri, arada kalmışlık ve tükenmişlikleri çözebilmek adına sizlerle buluşmak istiyoruz. Bu amaçla önceliğimiz; bilimsel temele dayalı, psikoloji etik kurallarına bağlı, güler yüzlü, danışan odaklı bir yönetim politikasıdır.
Platformda Bireysel danışmanlık, Aile ve çift danışmanlığı, Cinsel danışmanlık, Çocuk ve Ergen danışmanlığı, Dil ve Konuşma Problemleri ve Kariyer danışmanlığı vb. alanlarında hizmet vererek sizlerin her alanda yanınızda olmayı birincil hedef haline getirdik.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Terapitopya Psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerimizde gönüllülük esas alınır. Uzmanlarımız yardım vermeye, danışanlarımızın da yardım almaya gönüllü olması hizmetin amacına ulaşması bakımından çok önemlidir. Bunun yanı sıra amacımıza hizmet ederken Koşulsuz Kabul ve Saygı esas alınır, Bireysel farklılıklara saygı önceliklerimizdendir. Danışanlarımızın inanç, değer ve kişisel özellikleri ne olursa olsun, bireyler arası farklara saygı temelinde psikolojik danışma ve rehberlik hizmeti sunulur.

Panik Atak

Duygu Durum Bozukluğu

Endişe ve Kaygı Bozuklukları

Akran Zorbalığı

Bağımlılık (Teknoloji- Madde)

İlişki ve Evlilik Problemleri

Yas Süreci

Kurumsal Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Cinsel İşlev Bozuklukları

Aile ve Çift Danışmanlığı

Depresyon

Hakkımızda

Misyon

Toplumumuzun geleceği için, ruhsal sağlığın öneminin farkındayız. Terapi ve kişisel danışmanlık hizmetinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi, farklı kültürlerin kaynaşması adına Terapitopya ailesi olarak hep birlikte çalışıyoruz.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı bölgemizdeki psikolojik danışmanlık algısını değiştirmek ve bireylerin bu hizmetten daha fazla faydalanmasını sağlamaktır. Online terapi platformumuzu, köklü bir teknoloji firması haline getirerek ülkemize yatırım yapacağız.

Değerlerimiz

Güvenliğinizi sağlamak ve gizliliğinizi korumak bizim için öncelikli ve önemlidir. Bu nedenle gerçekleştirdiğiniz görüşmeler kayıt altına alınamaz ve kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Gizlilik ve Güvenlik

Güvenliğinizi sağlamak ve gizliliğinizi korumak bizim için önemlidir. Gerçekleştirdiğiniz görüşmeler kayıt altına alınamaz ve kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Görüntülü Görüşme

Güvenliğinizi sağlamak ve gizliliğinizi korumak bizim için öncelikli ve önemlidir. Bu nedenle gerçekleştirdiğiniz görüşmeler kayıt altına alınamaz ve kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Akademik Testler

Kendinizi daha iyi tanımanız ve daha iyi hissetmek için almanız gereken tedbirleri erken tespit etmek amacıyla cevaplandırdığınız psikolojik testlerin sonucuna göre sizi uzmanlarımıza yönlendiriyoruz.

Plan

Danışanlarımızın baştan sona kadar elde edecekleri faydayı maksimum seviyede tutarak kendilerine katacakları değerin ne kadar önemli olduğunun bilincini yaymayı hedefliyoruz.

Güvenli Ödeme

İyzico Sanal Pos altyapısı ile ödemenizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.Güvenliğinizi sağlamak ve gizliliğinizi korumak bizim için öncelikli ve önemlidir.

Güvenebileceğiniz profesyonel, lisanslı ve deneyimli terapistler

Depresyon, kaygı, ilişkiler, travma, keder ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konularda size yardımcı olabilecek lisanslı, akredite ve deneyimli uzman ağından yararlanın. Uzmanlarımızla, bir ofis terapistinden beklediğiniz profesyonellik ve kalitenin aynısını, istediğiniz zaman ve nasıl iletişim kurabileceğinize karar vererek seçin.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

100’den fazla sertifikalı ve lisanslı uzmanımızla, çeşitli ekoller doğrultusunda ve klinik olarak çok yönlü sağlayıcı platformumuzu, siz değerli danışanlarımızın tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre eşleştiriyoruz. İhtiyaç duydukları desteği aldıklarından emin olmanıza olanak tanıyoruz.

Her seferinde kendiniz için en doğru yolu seçin!

Terapitopya’nın hepsi bir arada platformu, terapistinizle sınırsız mesajlaşma ve haftalık oturumlarınız için mesajlı, sesli ve görüntülü olmak üzere 3 şekilde seçim yapma olanağı sunar.

Menü